Глибочанська гімназія Тростянецької селищної ради Вінницької області

Відповідно до  Законом України "Про освіту" особа з особливими освітніми потребами - особа, яка потребує додаткової постійної чи тимчасової підтримки в освітньому процесі з метою забезпечення її права на освіту.

Будівля Глибочанської гімназії  двоповерхова. Є пандус, який забезпечує доступ до навчальних кабінетів 1 поверху та дошкільного підрозділу.
Для навчання осіб з особливими освітніми потребами доступні: 1-й поверх- для навчання в початковій школі, дошкільний підрозділ,  2-й поверх - для навчання в гімназії (5-9кл.)

У 2023/2024 навчальному році в Глибочанській гімназії  навчається 2 учнів з особливими освітніми потребами:
- в 4 класі 1 учень;
- у 9 класі 1 учні.
Працюють 2 асистенти вчителів.